Byla u nás televize

Díky doporučení pana Dvořáka se štáb České televize rozhodl u nás natočit příspěvek pro pořad Dobrá rada nad zlato. Všem divákům jsme se mohli pochlubit, co jsme se již v nových dílnách naučili.

Natáčení proběhlo v pátek 13. 3. 2009 v prostorách barevných dílen. Natáčeným šotem provázeli doprovodným komentářem zástupce ředitelky Mgr. Radovan Netušil a samozřejmě paní Jiřina Bohdalová, která k nám byla velmi přátelská, milá a vstřícná, jako ostatně celý štáb. Předvedli jsme televizním divákům postup výroby košíčků z papírových roliček.

 

 

 

 

 

 

 

Natáčení se zúčastnili  z našich řad pracovníci chráněných dílen David Andrle, Jan Kurka, Stanislav Beran, Jindřich Jindřich, Jiří Buráň a Jiří Konštacký , a další uživatelé sociálních služeb zařazení v předprofesní přípravě Andrea Šebestová a Jaroslav Picka, všichni pod vedením PaedDr. Hany Netušilové a Veroniky Rundové.

Všem se dařilo a doufáme, že se příspěvek povedl. Na závěr si paní Jiřina s našimi uživateli služeb popovídala a také se s nimi nechala vyfotografovat.


 

 

 

 

24. 7. Kristýna

Zítra: Jakub

Děkujeme všem podporovatelům

speciálně hlavnímu partnerovi

www.nestle.cz

generálnímu partnerovi týdenního stacionáře

www.modrapyramida.cz

Projekt OPPK

Modrý klíč - centrum vzdělávání pro zaměstnávání lidí s mentálním postižením

MK2


www.oppk.cz

Návštěvnost stránek

195827
modry_klic_patka